Wyślij wiadomość
Touch Vision (Shenzhen Sufeida) Technology Co., Ltd.
produkty
Aktualności
Do domu > Aktualności >
Company News About Smok podnosi głowę drugiego dnia lutego.
Wydarzenia
Kontakty
Kontakty: Miss. Crystal
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Smok podnosi głowę drugiego dnia lutego.

2024-03-11
Latest company news about Smok podnosi głowę drugiego dnia lutego.

Chiński smok podnoszący głowę drugiego dnia lutego jest ważnym wydarzeniem kulturowym w chińskiej tradycji."który tłumaczy się jako "Smok podnosi głowę" lub "Smok podnosi głowę"Świętowane jest w drugi dzień drugiego miesiąca kalendarza księżycowego, który zazwyczaj przypada na luty.

 

W kulturze chińskiej smok ma znaczące znaczenie symboliczne i jest uważany za boskie stworzenie, które przynosi szczęście, dobrobyt i moc.Uważa się, że wzniesienie głowy przez smoka budzi smoka z jego zimowego snu i zwiastuje nadejście wiosny i początek nowego roku.

 

Podczas festiwalu Longtaitou ludzie uczestniczą w różnych zwyczajach i rytuałach, aby powitać przebudzenie smoka.gdzie długa struktura w kształcie smoka wykonana z tkaniny i bambusa jest manipulowana przez zespół tancerzySmok tańczy po ulicach, w towarzystwie bębnów, gongów i petard, aby przynieść błogosławieństwo i wypędzić złe duchy.

 

Oprócz tańców smoka, ludzie uczestniczą również w innych tradycyjnych czynnościach podczas festiwalu Longtaitou.odwiedzanie świątyń, i cieszyć się świątecznym posiłkiem z rodziną i przyjaciółmi.

 

Święto oznacza przejście z zimy na wiosnę, podkreślając znaczenie odnowy, wzrostu i dobrobytu.Ludzie mogą wykorzystać jej moc i błogosławieństwa na nadchodzący rok.Chiński smok, z jego majestatyczną obecnością, jest postrzegany jako symbol siły, mądrości i pomyślności w chińskiej kulturze.
#monitor#gaming monitor#All in One#przenośny monitor#producent monitorów#